Kubki-kameleony sport

 

Prezent z cząstką duszy

Prezenty są różne. Niektóre z nich starannie planujemy i wybieramy z wyprzedzeniem. Inne - kupujemy w ostatniej chwili. Istnieje również kategoria prezentów bez zobowiązań. Pocztówki, ramki na zdjęcia i statuetki, na których następnie gromadzi się kurz w szufladach stołu, nigdy nie bywszy przydatnymi dla nikogo. Dlaczego? Ponieważ zostały darowane „pobieżnie”, a osoba nie była zainteresowana tym, czy spodoba się odbiorcy taki prezent, czy nie.

Ale czy naprawdę nie można znależć dobrego prezentu na gratulacje biurowe? Oczywiście można to zrobić, jeśli będziesz przestrzegać kilku ważnych zasad:

  • prezent powinien się przydatny, takim, żeby można było go stosować zgodnie z przeznaczeniem;
  • daj coś piękne i niezwykłe. Zaletą twojego wyboru będzie oryginalny projekt, kreatywność i odrobina humoru;
  • wybierając prezent, zastanów się, komu zamierzasz go przedstawić. Weź pod uwagę, czym dana osoba się interesuje, co lubi, co robi w wolnym czasie. Staraj się dawać nie tylko rzecz, ale także swoją uwagę na to, co jest dla niej ważne;

Należy pamiętać, że cena nie jest tak ważna, jak chęć sprawić przyjemność przyjacielowi lub współpracownikowi, dlatego lepiej, aby Twoja pamiątka była niedroga, ale niezapomniana.

Kubki ceramiczne – prezent nr 1

W ofercie sklepu internetowego PrintSalon znajduje się wiele przydatnych i pięknych pamiątek. Na różne okazje możesz wybrać etui na telefon, poduszkę, plecak, eko-torbę lub notes. Ale kubki ceramiczne są zawsze popularne, a wśród nich naczynia kameleon zajmują pierwsze miejsce.

Na pierwszy rzut oka jest to zwykły czarny kubek, ale okazuje się, że ma tajemnicę. Spróbuj wlać do niego gorący napój, a na twoich oczach ciemność zacznie powoli zanikać i pojawi się obrazek.

Jeśli Twoi przyjaciele lub współpracownicy prowadzą aktywny tryb życia, docenią kubek ze zdjęciem na temat sportowy. Katalog strony zawiera wiele różnych fabuł, z których można uzyskać oryginalny nadruk. Niektóre zdjęcia symbolizują najpopularniejsze sporty w Polsce.

Zawsze istnieje duże zapotrzebowanie na produkty ozdobione popularnym hasłem lub motywującym napisem. Świetnie pasują nie tylko jako prezent dla sportowca. Jeśli szukasz pamiątek do klubów fitness, naczyń do kawiarni sportowej, zastanawiasz się nad wymyśleniem atrybutów zespołu, kup partię stylowych kubków ceramicznych w sklepie internetowym PrintSalon.

Nasze motto: „Sukces we wszystkim!”

Możliwość uzyskania serii produktów według indywidualnego projektu to super oferta ze sklepu. Aby złożyć zamówienie, użyj aplikacji „Kreator”. Prześlij do formularza swój obrazek, specjalnie wybrane zdjęcie lub wpisz motto zespołu. Wszystko, co uważasz za niezbędne, będzie wydrukowane na wybranym przez Ciebie produkcie.

Druk zdjęć na kubkach kameleon odbywa się za pomocą specjalnej technologii. Otrzyma się naprawdę fantastyczny efekt. Zdjęcie mocno trzyma się na produkcie, z czasem nie traci kolorów. Przy zakupie dużej partii towarów sklep internetowy oferuje ceny hurtowe, rabaty, a nawet darmową dostawę.

Więc, jeśli chcesz szybko, opłacalnie i na czas kupić oryginalną, przydatną, piękną pamiątkę, skontaktuj się z PrintSalon - wiemy wszystko o idealnych prezentach!

 
WięcejMniej