Kubki z ceramicznymi łyżkami

Kubki z ceramiczną łyżką, ozdobione nietypowym nadrukiem, są szeroko stosowane jako oryginalne pamiątki dla dzieci i dorosłych. Firma PrintSalon świadczy usługi drukowania dla tego rodzaju produktów. Strony sklepu internetowego prezentują wysokiej jakości naczynia ceramiczne z napisami i zdjęciami naniesionymi metodą sublimacji, co zapewnia jaskrawość i trwałość nadruków. Jaskrawy, wielobarwny kubek z łyżeczką będzie doskonałym prezentem na każdą okazję. Użyj rysunku do naniesienia na towarach, a otrzymasz unikalny produkt na zamówienie.

 

Kubek z ceramiczną łyżeczką - prezent «dwa w jednym»

W związku z regularnymi świętami zawsze stajemy przed problemem zakupu prezentów dla krewnych, przyjaciół i współpracowników. Proces ten zajmuje dużo czasu, nerwy i dość znacząco wpływa na stan budżetu rodzinnego. W tej sytuacji jest godne opcja. Kubki w zestawie z ceramicznymi łyżkami mogą rozwiązać ten problem. Takie produkty wyglądają bardzo oryginalnie, a ich właściwości termiczne nie budzą żadnych wątpliwości. W specjalnych otworach w uchwycie kubka  jest włożona ceramiczna łyżka do herbaty, która we właściwym czasie będzie zawsze pod ręką.

Oprócz tego, że taki produkt ma niezwykłe rozwiązanie konstrukcyjne, może być dodatkowo ozdobiony kolorowymi, wielobarwnymi nadrukami na zamówienie. Wybierając elementy wystroju, masz możliwość wzięcia pod uwagę hobby lub charakterystyki postaci osoby, której kubek jest przeznaczony. Mogą to być zdjęcia na dowolny temat. Bardzo popularne prezenty z zabawnymi nadrukami i napisami. Na stronie internetowej sklepu PrintSalon można kupić pożądane produkty w bardzo atrakcyjnej cenie.

Kubki na prezenty o ekskluzywnym designie

W naszym katalogu znajdują się kubki w różnych kolorach. Zewnętrzna część produktu jest biała, a uchwyt, łyżka i wnętrze są kolorowe. Nadruki drukowane są na nowoczesnym sprzęcie high-tech. Obrazy i napisy do rysowania na kubkach gromadzone są w kolekcjach tematycznych.

Dla tych, którzy preferują nietypowe rzeczy, w witrynie tworzona jest sekcja «Twój nadruk». Tutaj masz możliwość zamówienia produktu z własnymi obrazami. Dostarczone szkice, rysunki lub zdjęcia nasze projektanty przekształcą w kolorowy, szczegółowy nadruk.

Gwarantowana jakość produktów

Gotowy produkt zostanie starannie zapakowany i wysłany pocztą. Pakiet zostanie dostarczony do dowolnego miasta w Polsce. Opłatę można zrealizować wygodnym dla Ciebie sposobem, wybrąwszy jeden z zaproponowanych na stronie internetowej wariantów.

Podczas promocji można kupić określone towary po obniżonych cenach. Przy obliczaniu wartości zamówień hurtowych i zbiorowych wniosków stosowany jest elastyczny system rabatów. Kupując online w sklepie internetowym PrintSalon masz możliwość zaoszczędzić pieniądze i otrzymasz gwarancję zgodności ze wszystkimi prawami konsumenta.

PrintSalon: opłacalny zakup wysokiej jakości produktów!

 

WięcejMniej