Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
 

Kubki ceramiczne w stylu retro z nadrukiem

 

Kubek z nadrukiem to nie tylko naczynia do herbaty i kawy

Dzięki nowoczesnym technologiom druku zdjęć na ceramikę, szkło i inne materiały, kubek przestał być tylko jednym ze zwykłych akcesoriów kuchennych. Dekorowanie zrobiło te naczynia jednym z najbardziej oryginalnych i popularnych prezentów. Temat nadruków może być bardzo różny. Twoja dziewczyna lubi seriale - podaruj jej kubek 330 ml z obrazem tematycznym. Impreza planowana jest na urodziny przyjaciela - zamów dla niego produkt z zabawnym napisem. Chcesz udoskonalić swoje ciało do perfekcji - kubek kawy z wizerunkiem sprzętu silowego zachęci Cię do kolejnej wizyty na siłowni.

Podarowany bliskiej osobie, koledze lub bliskiemu przyjacielowi, kubek z nietypowym nadrukiem podkreśli twoją uwagę na ich wewnętrzego świata i preferencji życiowych. Wlewając do tego naczynia herbatę lub kawę, osoba, która otrzymała taki prezent, koniecznie zapamięta Cię z wdzięcznym uśmiechem.

Kupić te produkty już dziś nie jest problemem!  Ale biorąc pod uwagę duży obieg takich towarów, możesz kupić nie oryginalne towary. Zalecamy korzystanie z usług sklepu internetowego PrintSalon. Tutaj możesz zamówić produkty o ekskluzywnym designie w bardzo atrakcyjnej cenie. I dla nas nie ma znaczenia, czy jesteś w stolicy Polski, czy w jakimkolwiek innym mieście.

Sekcja «Twój nadruk» - dla osób z potencjałem twórczym

Twój wybór nie ogranicza się do obrazów prezentowanych w naszych sekcjach tematycznych. Za pomocą usługi «Twój nadruk» możesz kupić produkty z własnym nadrukiem lub napisem na zamówienie. Ich osnową mogą być szkice lub życzenia ustne omówione z naszymi projektantami. Sekcja «Kreator» pomoże ci wizualnie ocenić proponowaną wersję dekoracji. Jeśli to konieczne, można wprowadzać korekty, zarówno do rozmiaru, jak i koloru elementu dekoracyjnego.

Elementy dekoracji stosuje się metodą transferu termicznego. Takie kubki nie wymagają specjalnych warunków opieki i nie tracą swoich cech konsumenckich. Możesz umyć to naczynie nie tylko ręcznie, ale także w zmywarce. Wyobraź sobie, jakie oryginalne, a jednocześnie niedrogie prezenty, możesz zamówić w naszym sklepie internetowym dla swoich przyjaciół i znajomych.  Zamówienia są przeprowadzane zdalnie, przy użyciu nowoczesnych środków komunikacji, a towary zostaną dostarczone pocztą.

Zakupy online z gwarancją zgodności ze wszystkimi prawami konsumenta

W naszych systemach logistycznych zaangażowana jest sieć urzędów pocztowych. Daje to możliwość szybkiego wysłania towaru do dowolnego regionu Polski. Poza tym, koszt usług transportowych jest dość demokratyczny. Istnieje możliwość adresowania przesyłki kurierskiej. W takim przypadku paczka z zakupem zostanie dostarczona bezpośrednio do drzwi domu lub biura Dogodny termin spotkania zostanie uzgodniony z wyprzedzeniem.

W okresie promocji i wyprzedaży znacznie zmniejszyły się koszty towarów z nadrukami. Subskrypcja biuletynów zapewni Ci aktualne informacje o wszystkich działaniach promocyjnych na stronie. Cena zamówień hurtowych i  wniosków zbiorowych jest obliczana przy użyciu elastycznego systemu rabatów.

Kupując kubki prezentowe z nadrukami w sklepie internetowym PrintSalon, otrzymujesz gwarancję zgodności ze wszystkimi prawami konsumenta, oszczędzając nie tylko czas, ale i pieniądze!

WięcejMniej

Najczęściej zadawane pytania o kubki ceramiczne w stylu retro

kubki ceramiczne w stylu retro z nadrukiem na stronie printsalon.pl można kupić w cenie, która zaczyna się od 26 zł

Kubki ceramiczne w stylu retro z nadrukiem w przystępnych cenach można kupić na printsalon.pl

Ponieważ PrintSalon to:

- szybka dostawa na terenie całej Polski

- duży wybór produktów i nadruków

- możliwość stworzenia własnego projektu w Kreatorze produktów

- produkty tylko najwyższej jakości

- 473 prawdziwych opinii ze zdjęciami od zadowolonych klientów