Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
 

Kubki 330ml imiona

 

Kubki z własnym imieniem - jest to więcej niż prosto naczynia

Są ludzie, którzy nie dbają o to, z czego pić poranną kawę. Nawet podoba im się smak biura i plastikowego kubka, aw domu wlewają herbatę do pierwszego lepszego kubku, wyjmując go z półki, nie patrząc. Ale są też inne - dla których smak porannego napoju składa się z pogody za oknem, zapachu świeżego chleba, porannych wiadomości w radiu i koniecznie ciepła z twoego ulubionego imiennego naczynia. I z dnia na dzień ważne staje się picie wieczornej herbaty z ukochaną rodziną, aby wlać pachnący płyn do każdej filiżanki i dodać to, co oni lubią, mąż i żona - cytrynę, syn - dokładnie półtora łyżki miodu, a córka- liść mięty i porzeczki. I nie możliwe to pomieszać. Po pierwsze dlatego, że są twoimi kochanymi, a po drugie dlatego, że wszystkie kubki są podpisane drogimi imionami.

Sklep internetowy PrintSalon przyjmuje zamówienia na imienne produkty ceramiczne w dowolnej ilości. Możesz wysłać tylko imię do drukowania, wybrać jeden z obrazków w katalogu lub wymyślić własny nadruk.

Modne pomysły wokół nas

Fabuła niezwykłego zdjęcia może być dowolna. Musisz tylko zobaczyć, co się dzieje wokół i zauważyć interesujące. Pomysły na kubek imienny są różne. Możesz kupić ceramiczne kubki nie tylko z twoim imieniem, ale ozdobione unikalnym napisem, który będzie miał dla ciebie specjalne znaczenie. Może to być:

  • zdrobnienie słowo, którym nazywają cię twoi rodzice lub ukochana osoba;
  • pseudonim, sposób, w jaki jesteś zapisany w notatnikach najlepszych przyjaciół;
  • humorystyczny napis, z którym wszyscy Cię kojarzą;
  • rymowane struny o różnych imionach mówiące o twoich cnotach;
  • humor i słynne memy.

Gotowe szkice z katalogu PrintSalon mogą stać się punktem wyjścia i podpowiedzieć Ci oryginalną myśl, a następnie zechcesz sam stworzyć układ i wyprodukować kubki według indywidualnego wzoru. Jest to możliwe, jeśli używasz aplikacji „Kreator”. Tutaj wszystko jest ułożone tak, aby każdy mógł załadować zdjęcie ze swojego smartfona, wybrać niezbędne cechy produktu i dodać własny układ do drukowania.

Warto zwrócić uwagę, że cena produkcji ceramiki na pojedyncze wzory nie różni się od kosztu kubka z katalogu. Staramy się pracować w taki sposób, aby otaczało Cię jak najwięcej oryginalnych i znaczących elementów wyposażenia wnętrz.

Nadruk od PrintSalon jest wyjątkowo trwały

Stali klienci PrintSalon w Polsce już wiedzą, że nasze wydruki są wykonywane z uwzględnieniem wszystkich niuansów technologicznych i dlatego są bardzo trwałe. W naszej pracy używamy tylko materiałów wysokiej jakości: dotyczy to zarówno bazy ceramicznej, jak i materiałów eksploatacyjnych. Nadruk pozostaje niezmienione przez długi czas, przedmioty można myć nawet w zmywarce, po prostu nie używaj ściernych gąbek. Kolor i kontrast obrazu pozostaną na długo, obraz nie blaknie, nie traci intensywności i nie odkleja się. Jakość ceramiki również pozostaje wysoka. Produkty utrzymują temperaturę idealnie, gorące w nich chłodzi się przez długi czas, a chłodne - nagrzewa się.

Wybierz ceramiczne imienne kubki od firmy PrintSalon: jest to dobry prezent dla bliskich, przydatna rzecz i niezbędny element wnętrza kuchni. Fajne naczynia przydadzą się zarówno w domu, jak i w biurze, dzięki czemu wśród wielu osób będziesz mieć coś osobistego, co wskazuje na Ciebie i mówi innym wiele pięknych rzeczy o swoim właścicielu.

WięcejMniej