Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
 

Kubki 330ml komplety

 

Kubki z nadrukami: stwórz kolekcję rodzinną

Każda rodzina ma swoje małe tradycje i rzeczy, które łączą wszystkich krewnych. U niektóre to sofa z grami planszowymi, u innych to stolik pod abażurem, przy którym wszyscy zbierają się na herbatę po pracowitym dniu. Z biegiem lat sam będziesz zaskoczony, jak wyraźnie zapamiętane są szczegóły tych szczęśliwych chwil. Drobne szczegóły będą szczególnie ważne, a smak domowego ciasta lub kolor lampy staną się symbolem rodzinnego komfortu.

Możesz tworzyć szczęśliwe skojarzenia własnymi rękami. Cóż, a właściwie używając specjalnych nadruków tematycznych ze sklepu internetowego PrintSalon. Nasza firma stworzyła kolekcję ceramicznych kubków ze zdjęciami dedykowanymi krewnym.

Co nadrukować na kubku dla mamy i taty?

Rzeczy dla par to nie tylko romantyczne ubrania dla ukochanych, choć wielu nadal tak uważa. Nasi krewni, rodzice, dzieci, bracia i siostry zasługują na deklarację miłości nie mniej. Teraz można kupić całe zestawy doskonałych kubków z napisami dla każdego. Co tam jest przedstawione?

  • Opcje dla mamy oferujemy dekorować napisem z deklaracją miłości, słowami „Super Mama”, „Najlepsza mama” i tak dalej. Kobiety dają tyle energii swoim rodzinom, że im częściej będziesz mowić im o miłości i szacunku, tym lepiej.
  • Wyroby ceramiczne dla córki i syna można ozdobić obrazkiem w stylu „dziecięcym” i napisem „Mały książę / Mała księżniczka”, „Córka idealna / Syn idealny”.
  • Dla taty przygotuj wizerunek korony i podpisz go imieniem, aby biorąc kubek do ręki, zawsze pamiętał, kto jest głową cudownej rodziny.
  • Rzeczy dla sióstr i braci można wysłać do drukowania z napisem „Super siostra”, „Najlepszy brat na świecie” i wielu innymi, według twojego gustu.

Sekret wykonania wysokiej jakości nadruków jest niezwykle prosty. Wystarczy wymyślić zdjęcie, dodać do niego napis wykonany z całego serca, przesłać swój ulubiony obrazek przez aplikację "Kreator". Teraz pozostaje wybrać podstawę - ceramiczne kubki najwyższej jakości - i wysłać zamówienie na kolekcję rodzinną do druku. Sprawdź jeszcze raz, ponieważ ważne jest, aby nikogo nie zapomnieć i dać każdemu egzemplarz z kompletu naczyń dla krewnych.

Kubki jako prezent

Wyroby ceramiczne są naprawdę bardzo dobrym prezentem. Po pierwsze, zawsze są przydatne w gospodarstwie domowym, szczególnie jeśli masz dużą rodzinę i często przychodzą goście. W obecności małych dzieci kubków nigdy nie za dużo, a komplety muszą być regularnie uzupełniane. Po drugie, jest to przydatna rzecz, którą możesz kupić za przystępną cenę, co oznacza, że ​​możesz sobie na nią pozwolić w każdej sytuacji. Po trzecie, kubki z rodzinnymi napisami i zdjęciami mogą stać się prawdziwym talizmanem twojego domu. Są odpowiednie jako prezent głowie rodziny na święto lub rocznicę, na umieszczenie pod choinką, aby potem mogli pić herbatę z jednakowych naczyń i cieszyć się prezentami od Świętego Mikołaja.

Zdjęcia dla par na pamiątkach i akcesoriach domowych są bardzo popularne w Polsce. W sklepie internetowym PrintSalon można je zamówić na poduszkach, naklejkach, podkładkach pod mysz, torbach i plecakach. Wykonamy nadruk dla całej rodziny szybko, sprawnie i ekskluzywnie.

WięcejMniej