Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
 

Kubki 330ml sport

 

Kubki dla tych, którzy uwielbiają sport

Czy prowadzisz aktywny tryb życia i marzysz o przyciągnięciu do tego przyjaciół? Czy chcesz motywować swoich bliskich do zajęć sportowych? Czy planujesz stworzyć zespół współpracowników do zawodów korporacyjnych?

W takim przypadku bądź cierpliwy i stopniowo angażuj ludzi w sport. Nie trzeba natychmiast dawać każdemu roczny abonament do klubu fitness. Zacznij od małej niespodzianki. Na przykład, odpowiednie są kubki pamiątkowe z obrazem na temat sportowy. Takie produkty z oryginalnym zdobieniem oferuje sklep internetowy PrintSalon.

Tutaj możesz wybrać wysokiej jakości ubrania, doskonałe akcesoria i pamiątki, które można kupić nie tylko dla siebie, ale także dla bliskich. I łatwiej jest wskazać tematy, których nie znajdziesz w kolekcji zdjęć zebranych w katalogu strony. Jest stale aktualizowany nowymi obrazami, żeby klienci mogli pozostawać trendy przy każdym zakupie.

K – kubki, S – sport

Linia nadruków na temat sportu jest szeroko prezentowana w odzieży męskiej i damskiej, czapkach z daszkiem i, oczywiście, w kubkach ceramicznych. Dla kogo przeznaczone są te naczynia:

  • dla miłośników różnych sportów, którzy kochają ten styl i otaczają się specjalnymi atrybutami;
  • dla początkujących, którzy potrzebują dodatkowej motywacji, aby zajęcia stały się coraz bardziej skuteczne;
  • dla właścicieli klubów sportowych, trenerów, którzy szukają pamiątek lub chcą kupić użyteczny prezent dla swojej drużyny;
  • dla wszystkich, którzy lubią oryginalne rzeczy z niezwykłymi nadrukami;
  • dla tych, którzy chcą otrzymać kubek z unikalnym projektem.

Każdy odwiedzający sklep może samodzielnie stworzyć układ do projektu wybranego produktu. Takie zamówienia są akceptowane do druku przez online aplikację „Kreator”. Kubek ozdobiony niezapomnianym zdjęciem z zawodów lub maratonu miejskiego będzie wyglądał tak oryginalnie, że niemożliwie będzie go pomylić z żadnym innym. I nie trzeba martwić o to, że ktoś w szatni lub w kuchni biurowej przypadkowo zrobi w nim herbatę.

Jak znaleźć nadruk według własnego gustu?

Nowoczesne technologie i wielofunkcyjny sprzęt pozwalają specjalistom PrintSalon drukować na produktach wszystko czego chce klient. Radzimy zacząć wybór zdjęcia z przeglądania katalogu. W sekcji „Sport” są oferowane obrazy i napisy, które będą doskonałym motywatorem dla przyszłych rekordzistów.

Cena ekskluzywnego kubka od PrintSalon nie różni się od średniej ceny zwykłego kubka w polskich sklepach detalicznych, ale jakość zadowoli najbardziej wymagających klientów. Jeśli zdecydujesz się zamówić kilka jednostek towaru z jednakowymi lub różnymi nadrukami, firma dokona rabatu i zapłaci za dostawę, przy zakupie kompletu na kwotę określoną przez warunki na stronie.

Powiedz znajomym o swoich zainteresowaniach sportowych, pokaż zdjęcia z osiągnięciami w taki niecodzienny sposób, a być może przyciągnie to ich do treningu. Pamiątki i ubrania z nadrukami, które produkuje na zamówienie firma PrintSalon, – to świetne połączenie piękna i stylu.

 
WięcejMniej