Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
 

Kubki 330ml Znaki zodiaku

 

Napijmy się herbaty! Gdzie jest kubek?

Spośród pamiątek ceramiczne kubki zasłużenie zajmują pierwsze miejsce. Są tak uniwersalne, że właściwe jest ich dawać zarówno krewnym, przyjaciołom, współpracownikom, partnerom biznesowym, jak i nieznanym osobom, klientom lub kupującym - w celach reklamowych.

Fajnych kubków nigdy nie za dużo. Różne egzemplarze są odpowiednie dla różnych napojów, dla każdego, naprawdę ukochanego znajdzie się swój przypadek i nastrój. Te pamiątki są absolutnie niezastąpione w sytuacji, gdy trzeba zrobić zbiorowy prezent lub zaplanować nagrody na konkursy korporacyjne.

Nie chcę kupować wszystkim jednakowe prezenty, ale jednocześnie istnieje niebezpieczeństwo, że nie zgadniesz z kolorem lub napisem? Projektanci sklepu internetowego PrintSalon mają idealne rozwiązanie - serię "Znaki Zodiaku".

Czy słyszałeś, że wyroby ceramiczne ma swoją sekretną magię? Ci, którym ona zdradza sekrety, nigdy nie wymienią ją na metalowy lub plastikowy kubek. Wiesz, że:

  • kubki, talerze, miski i inne naczynia ceramiczne nie mogą w żaden sposób wpływać na zdrowie ludzi. Glina jest chemicznie obojętna, nie reaguje ze składnikami żywności, nie utlenia się, nie emituje szkodliwych pierwiastków po podgrzaniu. Często gliniane garnki nie mają nawet kamienie kotłowe;
  • ceramiczny pojemnik bardzo dobrze utrzymuje temperaturę napoju. Gorąca kawa nie ostygnie dłużej, zimny sok – zostanie się w niskiej temperaturze;
  • gliniane naczynia są delikatne, dlatego należy obchodzić się z nimi ostrożnie. Porowata struktura jest jednym z powodów, dla których nawet emaliowany kubek rozpada się na małe kawałki po uderzeniu. Aby zebrać te odłamki, nie wystarczy żadnej magii. Mówią jednak, że można wróżyć z fragmentów ceramiki. A jeśli rozbije się kubek ze znakiem zodiaku, otrzymasz podwójną prognozę.

Ceramiczny kubek ozdobiony oryginalnym nadrukiem może być świetnym dodatkiem do domowej kolekcji naczyń, wspaniałym prezentem dla przyjaciół i krewnych, godną pamiątką dla współpracowników i partnerów biznesowych.

Stylowe kubki ceramiczne od PrintSalon - to najlepszy wybór

Pięć głównych powodów, dla których korzystnie jest zamawianie kubków jako prezentu w naszym sklepie internetowym:

  • duży wybór. Oferujemy opcje różnych kształtów, objętości i kolorów. Jednym z najbardziej popularnych produktów jest jednokolorowy model o pojemności 330 ml;
  • korzystna cena, stale oferty hurtowe na zamówienie kilku jednostek towarów;
  • nadruk wysokiej jakości, PrintSalon używa tylko certyfikowanych folii, farb i innych materiałów eksploatacyjnych. Nie myj produktu proszkami i nie używaj skrobaków metalowych, a wtedy obraz będzie wyglądał „jak nowy” przez długi czas;
  • oryginalny projekt. Pomimo faktu, że horoskopy są dobrze znanym motywem do rysowania, nigdzie indziej nie znajdziesz nadruków podobnych do naszych. Mają swój własny styl i kolorystykę;
  • indywidualne podejście do klienta. Na stronie można zamówić pamiątkę ze zdjęciem według Twojego szkicu. Korzystając z aplikacji „Kreator”, możesz samodzielnie stworzyć unikalny projekt, i nadrukujemy go dla ciebie.

Polska to kraj wesołych, optymistycznych ludzi, którzy uwielbiają pracować i potrafią się zrelaksować. Zrób miły prezent dla znajomych - ceramiczne kubki z obrazem na temat zodiaku. Ponieważ nawet gwiazdy chcą, żeby święta zawsze były udane!

WięcejMniej