Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
 

Męskie koszulki florystyczne

 

Koszulki męskie z nadrukami florystycznymi

Ile pytań dotyczy tego tematu: dawać czy nie dawać kwiaty mężczyznom? A jeśli dawać, to jak, jakie i z jakiego powodu? Róże czy tylko goździki? Duże kosze czy ścisłe bukiety?

Sklep internetowy PrintSalon uważa, że ​​wszystko, co jest zrobione z całej duszy, jest prawidłowe. W życiu jest wystarczająco dużo konwencji, aby ograniczać cudowne dążenia. Wymyśliliśmy dobrą opcję dla tych, którzy nie decydują odejść od etykiety. Oferujemy dać kwiaty jako prezent dla chłopaka, ale nie prawdziwe, a w kształcie modnego nadruku!

Ornament florystyczny jest jednym z najbardziej odpowiednich w tym sezonie. Koszulki męskie, koszule, a nawet garnitury i bluzy przymierzają te nietypowo męskie wzory i osiągają szczyt w sprzedaży dla wszystkich grup wiekowych. Oczywiście takie ubrania nie są przeznaczone do biura i negocjacji biznesowych. Ale tylko jeśli odbywają się w centrum biznesowym. A co jeśli w przytulnej kawiarni na nabrzeżu, gdzieś na wybrzeżu Morza Śródziemnego? Dzisiaj świat poszerza granice mody, zasad, ogólnie przyjętych poglądów na wszystko. A jeśli nie nadążasz za nim, ryzykujesz beznadziejnie pozostać w tyle.

Wzory florystyczne są zawsze w modzie

Ornament roślinny to dość szeroka koncepcja. Po zapoznaniu się z przykładami przedstawionymi w naszym katalogu koszulek męskich upewnisz się w tym. Każde zdjęcie jest w stanie przekazać własny nastrój. Romantyka czy humor? Mistyczny gotyk, czarne róże, czaszki? Jaskrawe zdjęcia, kwiaty i roślinność na beztroskie wakacje? Wybieraj modele z nadrukami na zamówienie i łam stereotypy o tym, jak powinni ubierać się mężczyźni.

Sklep internetowy PrintSalon robi wiele, aby dyskretne i nudne kolory nie dominowały już na ulicach Polski. Jesteśmy przekonani, że mamy jaskrawy, piękny kraj, w którym żyją miliony kreatywnych ludzi. Jeśli chcesz być wśród nich, wymyśl własny roślinny nadruk i zrealizuj go w nowych ubraniach od naszej firmy.

Można stworzyć koszulki dla chłopaka, dziewczyny, a nawet małego dziecka. Aplikacja "Kreator" pomaga przesłać obrazek lub zdjęcie z domowego archiwum, zrobić opis. Każdy, kto chce spróbować swoich sił w tworzeniu odzieży, może eksperymentować z kolorami, czcionkami, lokalizacją zdjęcia na układzie gotowego produktu. To kreatywna gra, w wyniku której będziesz mieć taką koszulkę, bluzę z kapturem lub czapkę z daszkiem, której nikt jeszcze nie miał!

Cena nie uderzy po kieszeni

Jedną z głównych zalet zamawiania ubrań w PrintSalon jest przystępna cena na dowolne grupy produktów, które można kupić online. Ale to nie wszystko. Tutaj możesz liczyć na bezpłatną dostawę (pod pewnymi warunkami), ciekawe oferty promocyjne, szybki czas drukowania i uważną obsługę.

Podziel się z nami swoimi pomysłami, a my z kolei będziemy Cię informować o tym, co dziś uważa się za najbardziej aktualne w świecie mody. Ornament florystyczny, kwiaty i roślinność, wpisane w nadruk, z pewnością staną się atrakcją sezonu. Wybieraj koszulki z kolekcji roślinnej dla siebie i swoich bliskich. Pozostając z nami, pozostajesz w trendzie!

WięcejMniej