Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
 

Męskie koszulki komplety

 

Czy nie zapomniałeś kupić sparowane koszulki?

Rodzinny wygląd i sparowane rzeczy to popularny trend, który dowodzi, że moda to nie tylko ubrania, to filozofia życia i sposób wyrażenia swojego stosunku do ludzi i wydarzeń. Jeśli nie kupiłeś jeszcze kompletów rodzinnych, pospiesz się, aby nadążać za trendami mody.

Koszulki męskie dla zakochanych lub członków rodziny przydadzą się, jeśli:

  • szukasz prezentu na Walentynki i chcesz, aby był zarówno użyteczny, jak i romantyczny;
  • chcesz zaskoczyć swoich bliskich, ale sam chciałbyś mieć nową miłą rzecz;
  • przygotowujesz się na wspólną sesję zdjęciową i wybierasz ubiory. Na planie zdjęciowym nie ma nic gorszego niż stroje w różnych stylach, które nie łączą ze sobą;
  • zdecydowałeś wymyślić dla całej rodziny nowy wygląd w stylu casual;
  • jesteś pewny, że piękna koszulka jest bazą garderoby podstawowej i chcesz pomóc bliskim osobom wyglądać idealnie.

W przeciwieństwie do powszechnego przekonania, sparowane rzeczy nie muszą być absolutnie jednakowe. Wręcz przeciwnie, te komplety, które nie mają identycznego zdjęcia, ale są połączone ze sobą wspólnym pomysłem, wyglądają bardziej interesująco.

Rodzaje sparowanych nadruków

Właśnie od pomysłu trzeba zaczynać, jeśli planujesz kupić komplety koszulek dla chłopaka i dziewczyny, którzy są zakochani.

Odpowiedz na pytanie kluczowe, jaki nastrój chcesz dać:

  • romantyczny. Radzimy zwrócić uwagę na nadruki z uroczymi zwierzętami, postaciami z bajek. Odpowiednie są również zdjęcia na temat aniołów, Amorka, który wypuszcza strzałę, dwie połówki zakochanego serca i inne symbole, które są zrozumiałe dla zakochanych;
  • zabawny. Żarty, dowcipy, śmieszne napisy o tym, kto jest głową pary, a kto jest piękniejszy. Jest tak wiele opcji, że radzić coś specjalne nie ma sensu. Poczucie humoru jest zbyt indywidualną sprawą i tylko bliska osoba może dokładnie odgadnąć, co spodoba się jej bratniej duszy;
  • poczucie wyjątkowości i niezbędności. To najtrudniejszy wybór, ale wynik przekracza oczekiwania. Możesz samodzielnie wymyślić oryginalny nadruk. Podstawą obrazku dla zakochanych może być wasze wspólne zdjęcie, kolaż, wyznanie lub słowa, które są zrozumiałe tylko dla chłopaka i dziewczyny.

Odpowiednie zdjęcia i opis zamówienia można przesyłać za pomocą aplikacji "Kreator". Wygodny interfejs pozwoli intuicyjnie zrozumieć, jak zaprojektować układ, nawet jeśli wcześniej nie widziałeś niczego takiego w Polsce.

Tworzyć niespodziankę dla rodziny jest bardzo przyjemnie. Jesteśmy przekonani, że proces twórczy sprawi Ci nie mniejszej przyjemności niż męskie i damskie rzeczy z nadrukiem wykonanym samodzielnie, które możesz kupić w doskonałej cenie.

Z czym nosić sparowane koszulki?

Czy znasz słynne słowa o tym, że nie ma znaczenia, jakie trampki masz na sobie, jeśli chodzisz w nich po Paryżu? Z kompletami ubrań dla rodziny lub dla zakochanych jest tak samo. Najbardziej pasują do twojego uśmiechu i szczęśliwych oczu. Nadruki sparowane są przemyślane w ten sposób, aby wyglądały jak najskuteczniej właśnie razem. Dodaj do stroju swoje ulubione dżinsy, joggery, białe trampki i kilka wygodnych czapek z daszkiem od PrintSalon, i możesz być pewny, że wygląd jest bliski perfekcji.

Sklep internetowy PrintSalon gwarantuje, że każdy klient otrzyma dobrą cenę, niezawodną jakość, duży wybór zdjęć i dokładną realizację zamówienia. Co ważniejsze jednak, komplety dla rodziny zapewnią Ci dobry nastrój i miłość Twoich bliskich.

WięcejMniej