Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
 

Męskie koszulki nazwisko i numer

Koszulka w męskiej garderobie nadaje się na każdą pogodę i pasuje do każdego stylu. Obecnym nowoczesnym trendem dla chłopaka jest nazwisko i numer na ubraniu. Cyfra może oznaczać wszystko: datę urodzenia, numer, z którym grał wybitny piłkarz, liczbę zwycięstw itp. Sklep internetowy PrintSalon oferuje bawełniane T-shirty w jaskrawych kolorach z trwałymi i wyrazistymi nadrukami na każde życzenie.

 

Rzeczy z nadrukiem „Nazwisko i numer” - odzież z zagadką

W modzie młodzieżowej charakterystyczny jest brak surowych zasad przy wyborze elementów garderoby. Każdy określa swój styl ubioru, podkreślając indywidualność. Jednym z nowych trendów stały się ubrania z wizerunkiem „Nazwisko i numer”. A jeśli wszystko jest jasne z tekstowym składnikiem tego nadruku, to cyfry w każdym przypadku mają specjalne znaczenie. Może to być data urodzenia lub ukończenia szkoły, numer ulubionego piłkarza lub wiek właściciela takiego oryginalnego elementu garderoby.

Ubranie męskie z obrazem nazwiska i numeru jest specyficzną odzieżą z zagadką, która przyciąga uwagę innych i intryguje przyjaciół i znajomych. Jeśli zdecydujesz się dołączyć do tego trendu młodzieżowego w modzie, najlepiej kupić produkty z nadrukiem „Nazwisko i numer” na stronie internetowej sklepu internetowego PrintSalon.

Pomożemy stworzyć niepowtarzalny nadruk

Możesz złożyć zamówienie w dogodnym dla Ciebie momencie. W naszym katalogu w szyrokim asortymencie są predstawione koszulki belgijskiej firmy Stedman. Spełniają wszystkie wymagania nowoczesnej mody, wykonane z wysokiej jakości naturalnych tkanin.

Wybór produktu o niezbędnych parametrach nie zajmuje dużo czasu. Zwłaszcza, że nadruki z nazwiskiem i numerem są personalizowane, obraz do wydrukowania jest tworzony indywidualnie. Aby to zrobić, na stronie jest otwarta sekcja „Kreator”. Aplikacja pozwala na łatwe przesyłanie zdjęć, tworzenie etykiet, ustawianie rozmiaru i określanie położenia każdego elementu przyszłego nadruku. Jednocześnie wyniki każdej podjętej czynności są natychmiast widoczne w układzie online.

Wygodne warunki zakupu i znaczne oszczędności kosztów

Termin wykonania zamówienia jest bardzo krótki. Dostawa odbywa się w dowolnym zakątku Polski. I dla płatności istnieje kilka wygodnych sposobów.

Podczas promocji sprzedaż produktów z nadrukami odbywa się po obniżonych cenach. Kupując hurtową partię produktów, otrzymasz przyjemny rabat. Gwarantujemy 100% jakość towarów i przestrzeganie wszystkich praw konsumentów. Zakupy online w sklepie internetowym PrintSalon to wygodne warunki zakupów i prawdziwa okazja do zaoszczędzenia pieniędzy.

WięcejMniej