Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
 

Męskie koszulki państwa i miasta

 

Styl geograficzny: nowości w męskiej garderobie

Jednokolorowe ubrania dziś tracą aktualność. Spokojny szary, niebieski lub czarny nadal stanowią bazę podstawowej męskiej garderoby. Ale dla chłopaka w wieku poniżej 40 lat potrzeba ubierać się w dyskretnym oraz biurowym stylu chodzi na drugi plan. Wszyscy starają się wyglądać jaskrawo, wykorzystywać maksimum szczegółów, żeby wyróżnić się w ludnym tłumie. Na ulicach kraju jest nas zbyt wiele, żeby dalej nosić ciemne ubrania!

Sklep internetowy PrintSalon zaprasza wszystkich przymierzyć kolorowy nadruk! Na tej stronie przedstawiono styl geograficzny: nadruki ze zdjęciami przypominającymi miasta, kraje i kontynenty.

Koszulki męskie dla turystów

Szczerze mówiąc, pomysł nie jest nowy. Jeszcze w latach 70-tych reklamowcy, którzy pracowali nad tym, jak uczynić z Nowego Jorku centrum światowej turystyki, wymyślili logo "I love NY" i umieścili je na męskich i damskich koszulach, czapkach z daszkiem, kurtkach i innych ubraniach. Albo nadruk okazał się sukcesem, albo główne miasto amerykańskiej kultury było tak interesujące, ale pomysł się zakorzenił. Od tego czasu logo z wizerunkiem różnych miast jest jednym z najpopularniejszych zabarwień. Takie rzeczy kupują z przyjemnością ci, którzy lubią podróżować i odkrywać nieznane dla siebie terytoria, oraz ci, którzy jeszcze nie wyjeżdżały ze swojej rodzimej Polski.

Sklep internetowy PrintSalon oferuje szeroki asortyment turystycznych obrazków. Możesz kupić męskie bluzy z kapturem lub koszulki:

  • z emblematami dowolnego miasta lub regionu Polski;
  • ze zdjęciami na temat słynnych stolic świata (Paryż, Tokio lub Londyn - kręć globusem i wybieraj punkt na mapie);
  • z atrakcjami turystycznymi różnych krajów.

Koszulki z serii „Państwa i miasta” będą doskonałym prezentem dla zagranicznych gości i pamiątką, którą warto zabrać ze sobą, jeśli wybierasz się w podróż zagraniczną. Rozsądna cena, wygodna obsługa i szybki czas produkcji pomogą kupić wszystko, czego potrzebujesz, z maksymalnym komfortem.

Kultura polska, ucieleśniona w nadrukach od PrintSalon

W ostatnich latach szczególnie popularne są nadruki z polskimi symbolami. W naszym sklepie internetowym możesz nabyć koszulki na zamówienie z fajnymi napisami i hasłami o miłości do Polski, z symbolami i zabytkami odwiedzonych miast. Jeśli katalog nie zawiera zdjęcia, dedykowanego terytorium, który Cię interesuje, możesz kupić u nas produkty z indywidualnym nadrukiem na zamówienie. Aby zaoferować swoim gościom coś oryginalnego, spróbuj wymyślić zdjęcie według własnego uznania. Aplikacja „Kreator” pozwala pobrać dowolny obraz, z którego chcesz utworzyć fabułę do drukowania.

Firma PrintSalon pracuje dla tego, żeby nasi klienci mogli nosić to, co im się podoba. Jeśli za pomocą odzieży z nadrukami geograficznymi i napisami otworzymy polską modę przed całym światem, to będzie świetnie!

WięcejMniej