Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
 

Męskie koszulki zawodowe

 

Zawód jako drugie „Ja”

Praca, podobnie jak ubrania, wyróżnia ludzi, pomaga każdemu wyglądać modnie i niecodziennie. Sklep internetowy PrintSalon produkuje na zamówienie ubrania z nadrukami w Polsce i ubiera ludzi w takie koszulki, które odzwierciedlają ich poglądy, zainteresowania i styl życia. Czy chcesz wiedzieć, co może być dobrym nadrukiem? Wszystko, co Cię interesuje. Właśnie dlatego w katalogu firmy znajduje się wiele szkiców dotyczących różnych zainteresowań. Ale największym powodzeniem jest, gdy hobby staje się zawodem, a człowiek może zajmować się ulubioną czynnością przez całe życie. Jeśli jesteś jednym z tych szczęściarzy, sam wiesz, jak to jest fajnie!

Nasz sklep internetowy oferuje osobną serię nadruków na koszulki dla tych, którzy chcą zobaczyć, jak jego zawód wygląda na zdjęciach i napisach. Jeśli nie znajdziesz siebie i swojej pracy wśród gotowych opcji, jest to świetny powód, aby samemu wymyślić nadruk.

Wirtualny Kreator do tworzenia nadruków

Bez względu na to, ile zdjęć do drukowania oferujemy, klient zawsze ma możliwość zakupu własnej opcji. Profesjonalny nadruk może wyglądać jak chcesz: w formie logo, hasła, komiksu z humorystyczną treścią. Twoje zdjęcie będzie również odpowiednie, szczególnie jeśli praca obejmuje mundur lub użycie specjalnych atrybutów. Dopuszczalne jest stosowanie slangu, którego oznaczenie jest jasne tylko dla wąskiego grona kolegów, nawet szyfrów lub kodów. Dzięki nim rzeczy z nadrukami dla programistów lub muzyków często stają się ubraniami „dla wybranych” dosłownie, ponieważ reszta po prostu nie rozumie, co jest na nich namalowane.

Żeby stworzyć własny projekt na zamówienie, proponujemy zastosować następujący algorytm:

  • otwórz kartę „Kreator” i prześlij obraz, który chcesz wykorzystać jako nadruk główny;
  • wybierz pożądany model w sekcji „męskie koszulki” i znajdź rozmiar dla chłopaka. Aby ułatwić Ci to, strona zawiera tabele rozmiarów odzieży męskiej, damskiej i dziecięcej;
  • umieść szkic na układzie produktu, spróbuj jak on będzie wyglądać w różnych skalach, aby znaleźć najlepszy obszar do drukowania;
  • eksperymentuj z kolorami, kombinacjami, w razie potrzeby dodaj napis.

Wyślij gotową wersję do druku tylko wtedy, gdy układ będzie pasował do twojego zamierzenia. Naszym zadaniem jest realizacja życzeń, przy użyciu dostępnego sprzętu, najlepszych materiałów i doświadczenia zawodowego specjalistów firmy.

Terminy wykonania odzieży z nadrukami

Po zakończeniu części kreatywnej można określić terminy, w których wyprodukujemy Twoje zamówienie. Zwykły nadruk zajmuje średnio bardzo mało czasu, więc nawet seria koszulek z jednakowym obrazkiem zostanie zrealizowana w krótkim czasie.

W sklepie internetowym PrintSalon możesz kupić unikalne ubrania bezpośrednio w Polsce za całkiem rozsądne pieniądze. Nasze ceny są znacznie niższe niż koszt markowych produktów znanych marek, a jakość i indywidualny styl nie pozostawiają nikogo obojętnym.

Jeśli spodoba Ci się koszulka ze zdjęciem na temat zawodu, z przyjemnością zaoferujemy bluzy z kapturem, bluzy, plecaki i nakrycia głowy na zamówienie. Także na stronie można wybrać kubki, poduszki, podkładki pod mysz, fartuchy i wiele więcej.

Dzięki firmie PrintSalon łatwo jest wykazać nie tylko profesjonalny rozwój, ale także profesjonalną garderobę!

WięcejMniej