Męskie spodnie lekkie zwierzęta

 

Spodnie dresowe ze zwierzęcymi nadrukami

Odzież sportowa nie do sportu, ale na co dzień! W dzisiejszych czasach coraz więcej mężczyzn i kobiet przestrzega tej zasady. I nie bez powodu. Zalety stylu można wymieniać godzinami. Spodnie dresowe są zarówno praktyczne, jak i wygodne. W nich jest komfortowo, swobodnie, przytulnie. Niezależnie od fasonu ta odzież nie jest obcisła, nie krępuje ruchów. Łączy się z różnymi rodzajami butów sezonowych. Nadaje się żeby założyć pod kurtkę, bluzę z kapturem, bomber lub kurtkę puchową.

Teraz doskonałej jakości męskie spodnie dresowe można kupić w sklepie internetowym PrintSalon. Nasze produkty:

  • wykonane z naturalnej bawełny z dopuszczalną zawartością poliestru. Posiadają wszystkie zalety odzieży naturalnej (oddychają, nie powodują alergii i podrażnień). Jednocześnie nie marszczą się i nie ścierają tak szybko, jak produkty bawełniane bez tkanin syntetycznych;
  • nadają się na ciepłą letnią i wiosenną pogodę. Tkanina jest wystarczająco lekka, doskonale trzyma styl i dobrze leży na męskiej sylwetce;
  • wyposażone w mankiety z gumką i sznurek w pasie.

Wybierając model, zwróć uwagę na rozmiary. W karcie opisu produktu znajduje się tabela. Zawiera listę długości i szerokości każdego rozmiaru. Porównaj te liczby z wymiarami swoich spodni, aby dowiedzieć się, które rzeczy kupić na zamówienie.

Nadruki zwierzęce jako element wystroju sportowego

Dziś męskie spodnie z różnymi dekoracjami są uważane za najbardziej odpowiednie. Mogą to być lampasy, kombinacje kolorów, naszywane kieszenie. Sklep internetowy PrintSalon oferuje modele z nadrukami na temat świata zwierząt i natury.

Jakie zdjęcia są prezentowane w dziale:

  • drapieżne zwierzęta, uosabiające siłę i wolność (lew, wilk, niedźwiedź, lampart);
  • zwierzęta domowe, jeśli chcesz być uroczy (kot, pies, ptaki lub ryby);
  • mistyczne stworzenia, smok lub jednorożec;
  • węże i owady, aby podkreślić oryginalność.

Dla tych, którzy nie chcą korzystać z gotowych szablonów istnieje możliwość wykonania indywidualnego nadruku na zamówienie. Możemy ozdobić nie tylko spodnie, ale również stworzyć zestawy sportowe według własnego projektu. Co jest do tego potrzebne?

Znajdź swój ulubiony obraz, wzór, zdjęcie, napis. Prześlij przez aplikację „Kreator” do stworzenia układu cyfrowego, wskaż modele ubrań, kolory, rozmiary i inne niezbędne dane. Joggery najlepiej lączą się z koszulką, bluzą z kapturem, bluzą lub czapką z daszkiem z podobnym zdjęciem.

Wykonamy druk w ciągu kilku dni, więc nie będziesz musiał długo czekać. Jednocześnie cena takiego kompletu będzie bardzo przystępna.

Jak dbać o rzeczy z nadrukami?

Zaleca się pranie odzieży z nadrukiem w temperaturze nieprzekraczającej +30℃. Nie kupuj wybielaczy o wysokim stężeniu chemikaliów. Mogą przyspieszyć zużycie tkaniny i „uszkodzić” podstawowy kolor. Ubrania będą trwać dłużej, jeśli ich prać i prasować uprzednio odwróciwszy na lewą stronę. Poza tym najlepiej nie używać suszarki bębnowej i wysokiej prędkości wirowania.

Nadruk długo zachowuje kolor i trwałość. Nie może odkleić się ani nie oderwać się od powierzchni tkaniny. Ponadto wydrukowane zdjęcia nie blakną na słońcu, nie płowieją ani nie tracą swojej pierwotnej jaskrawości.

Pospiesz się kupić męskie spodnie dresowe z nadrukami od PrintSalon w okazyjnej cenie w Polsce. Już dawno udowodniliśmy, że wygodne ubrania mogą wyglądać pięknie!

 
WięcejMniej