Notesy hobby

 

Hobby uszczęśliwia nas i prowadzi do sukcesu

Ulubione hobby zajmuje znaczną część naszego życia. Hobby jednoczy ludzi, odwraca uwagę od codziennych zajęć, poszerza ich horyzonty, sprawia przyjemność, a czasem przynosi dodatkowy dochód. Możesz poinformować o swoich zainteresowaniach za pomocą nadruków, które łatwo umieszczają się na ubraniach, naczyniach, artykułach biurowych i innych rzeczach. Idealnym rozwiązaniem będzie druk zdjęcia na okładce notesu. Ten akcesorium zawsze będzie przydatny dla ludzi: turysta będzie mógł nakreślić na nim szlak, wegetarianin napisze menu, rybak zapisze wagę największego połowu, a tatuażysta stworzy nowy szkic.

Pomimo różnorodności elektronicznych nośników danych, zwykłe notesy pozostają potrzebne. Są łatwo dostępne, umieszczają się w torebce, nie wymagają ładowania. Producenci oferują ogromny wybór notatników z różną ilością arkuszy, z twardymi i miękkimi okładkami, z kalendarzami, sekcjami tematycznymi. Wybierając produkt, zwracamy uwagę na jakość, wartość i projekt, które mogą podkreślać indywidualność.

Jeśli szukasz wyjątkowego notesu w przystępnej cenie, zamów go w sklepie internetowym PrintSalon. Na naszej stronie łatwo jest znaleźć odpowiednią opcję dla osób o różnych zainteresowaniach i można dokonać zakupu w ciągu kilku minut.

Z notesem od PrintSalon nigdy się nie znudzisz

Projektanci PrintSalon biorą pod uwagę, że każda osoba ma swoje gusta i preferencje, dlatego przygotowali wiele tematycznych obrazów i napisów. Na naszej stronie internetowej łatwo jest zamówić odpowiednią opcję nawet dla klienta z niezwykłymi hobby, na przykład dla vapera lub tatuażysty.

Jeśli lubisz kawę, kup notes „To będzie piękny dzień, ale najpierw kawa!” lub „Love coffee”. Miłośnikom pysznego jedzenia spodobają się modele ze zdjęciami „Królowa pizzy”, „Endless donut”, „Arbuz w okularach”. Spędzasz weekendy na łowieniu ryb? Dla Ciebie są nadruki „Wędkarstwo to styl życia”, „Live every week like it's shark week”, „Dwie duże ryby”.

Notesy są używane zarówno w pracy, jak i na wakacjach, więc wszyscy będą zadowoleni z takiego praktycznego prezentu. Możesz zaskoczyć i zadowolić swoich bliskich, przyjaciół lub współpracowników, nie wydając dużo pieniędzy i czasu. Na stronie znajdują się notatniki dla podróżników, rowerzystów, miłośników samochodów i tańców.

Jeśli w katalogu nie ma nadruku na temat Twojego hobby lub zainteresowania przyjaciela, krewnego, współpracownika, szefa, zamów produkt z własnym zdjęciem przez aplikację „Kreator”. Wystarczy wybrać kolor podstawy, wysłać obrazek, stworzyć napis i złożyć zamówienie.

Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym, skorzystasz z takich zalet:

  • wysoka jakość podstaw i druku;
  • oryginalne zdjęcia;
  • dostęp do strony 24 godziny na dobę;
  • promocje, rabaty, wyprzedaże;
  • wysyłanie do wszystkich zakątków Polski.

Do drukowania stosuje się notesy z odporną na zużycie okładką, arkuszami kremowego koloru w linię, gumką do zamykania i zakładką. Obrazy są nakładane za pomocą atramentów utwardzanych światłem UV. Dzięki tej metodzie zachowywane są najmniejsze detale i odcienie zdjęć, nadruki nie blakną i nie pękają przez długi czas.

Kup notes od PrintSalon i bądź pewien: zapisy w nim przyniosą taką samą przyjemność jak ulubione hobby. 

WięcejMniej