Notesy sezony

 

Notes - to wygodnie i serdecznie

Żaden elektroniczny gadżet nie wywołuje takich przyjemnych uczuć jak zwykły notes. Na widok pustych stron, chce się wziąć długopis i coś w nich napisać, narysować lub nakreślić. Na arkuszach papierowych przepisy kulinarne, eseje, najgłębsze tajemnice są niezawodnie przechowywane. Notatniki są wygodne w użyciu do wielu rzeczy:

  • robienie planów na dzień, rok, a nawet na całe życie;
  • zapisanie ulubionych cytatów, pomysłów;
  • szkiców;
  • obserwacji pogodowych;
  • zachowania kontaktów krewnych, przyjaciół, współpracowników.

Czy potrzebujesz zapisać czyjś adres lub numer telefonu, a komórka się rozładowała? To nie problem, jeśli w torebce lub kieszeni jest notes i długopis.

Nowoczesne produkty poligraficzne przyciągają jakością i projektem. Papier może mieć różną gramaturę, kolor, być jednokolorowy, w kratkę lub w linie. W sprzedaży są notatniki z okładkami z kartonu, tkaniny, skóry, plastiku. Wiele opcji są dekorowane ciekawymi zdjęciami i napisami. Nie martw się, jeśli nie masz czasu na wyszukiwanie oryginalnie zaprojektowanego produktu - możesz go kupić o każdej porze dnia w sklepie internetowym PrintSalon.

Nadruki na każdą okazję od PrintSalon

Wybierając notes, należy wziąć pod uwagę jego atrakcyjność wizualną. Każda osoba wybiera zdjęcia według własnego gustu, preferencji, hobby, zawodu lub ważnej daty. Projektanci PrintSalon są gotowi zaoferować wiele obrazów, które można wydrukować na okładce. W naszym katalogu znajdują się zdjęcia na wszelkie tematy, które mogą zainteresować osobę.

Strona zawiera notesy z unikalnymi nadrukami z sekcji "Sezony". Przystępne ceny pozwalają kupić jednocześnie kilka egzemplarzy na każdy sezon. Będziesz zapisywał w nich na przykład wrażenia z letnich lub zimowych wakacji, o spacerze w lesie jesienią lub obserwacji wiosennego ogrodu.

Jeśli jesteś osobą kreatywną i chcesz zamówić produkt z własnym zdjęciem lub napisem, wtedy skorzystaj z aplikacji „Kreator”. Wybieraj kolor podstawy, umieść na niej wysłany obrazek i dokonaj zakupu. Nasi specjaliści szybko i jakościowo wydrukują nadruk o dowolnej złożoności.

Do druku używamy notesów z okładką wykonaną z odpornego na zużycie poliestru i arkuszami papierowymi kremowego koloru w linie. Są uzupełnione zakładkami, gumkami do zamykania, dzięki czemu są bardzo wygodne w użyciu. Zdjęcia są wykonane przy użyciu certyfikowanych atramentów, który szybko utwardzają ​​się pod wpływem promieni UV. Nadruki wyglądają wyraźne, kolorowo i nie tracą jaskrawości przez wiele lat.

Złożyć zamówienie można online. Płatność dokonuje się na kilka sposobów, spośród których każdy może wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie.

Złóż zamówienie na określoną kwotę, dokonaj 100% przedpłaty, a dostawa będzie darmowa dla ciebie, bez względu w którym regionie Polski mieszkasz. Dbamy o klientów, traktujemy pracę z miłością i przekazujemy Ci jej część poprzez produkty.

 
WięcejMniej