Notesy święta

 

Idealny prezent - notes z nadrukiem

Zbliża się święto, chce się pogratulować wszystkim krewnym, przyjaciołom, kolegom, ale nie masz czasu szukać niedrogich, ale praktycznych i pięknych prezentów? Kup dla nich notesy z nadrukiem! Taki prezent przyda się każdej osobie, bez względu na wiek, płeć i dziedzinę działalności. Notatników używają zarówno kucharze, studenci, jak i ludzie biznesu, przechowują w nich przepisy i wiersze, robią listę zadań do wykonania, szkice i projekty. Prawie każdy ma notes w torbie, w domu na półce lub na biurku w biurze, ale nowy, z ciekawym wzorem okładki nikomu nie zaszkodzi.

Zdjęcia na rzeczy zależą od indywidualnego wyboru. Niektórym podobają się nadruki z kwiatami, a innym - samochody. Kupując prezent, trzeba wziąć pod uwagę gusta osoby, wiedzieć, czym interesuje się, co lubi. W działach artykułów biurowych w centrach handlowych można zobaczyć wiele produktów poligraficznych, ale nie zawsze jest czas, cierpliwość, aby oglądać cały asortyment i decydować o wyborze. Najłatwiej jest zamówić notes w sklepie internetowym PrintSalon, gdzie dzięki wygodnemu katalogowi można szybko znaleźć żądaną opcję i dokonać zakupu.

Nadruki na notesie ucieszą wszystkich

Produkty od PrintSalon przypadną do gustu klientom nawet z nietuzinkowymi gustami. Asortyment zawiera wiele obrazów i napisów, a także podstaw do ich umieszczania.

Na tej stronie są przedstawione oryginalne notatniki z nadrukami na temat świąteczny. Ich cechy:

  • odporna na zużycie okładka z poliestru;
  • arkusze papieru kremowego koloru w linie;
  • zakładka, gumka do zamykania;
  • unikalne nadruki;
  • przystępna cena.

Tutaj jest wiele opcji prezentów na każdą okazję. Babci spodoba się notes „Babcia nie pyta babcia rozumie” lub „Moja najlepsza babcia”, dziadkowi można dać „Bóg nie może być wszędzie, dlatego stworzył dziadka”. Na stronie łatwo jest znaleźć notes na Dzień Kobiet, Nowy Rok i Boże Narodzenie, 14 lutego, i po prostu dlatego, żeby ucieszyć krewnych, przyjaciół, kolegów z klasy, współpracowników.

Nadrukami od projektantów PrintSalon można zaskoczyć nowożeńców w dniu ślubu, a współpracowników w jubileusz firmy. Być może chcesz dać notesy z logo firmy lub własnymi rysunkami? Do Twojej dyspozycji jest aplikacja "Kreator". Wybieraj kolor podstawy, lokalizację obrazu, zdjęcia, napisu, dokonaj odpowiedniej przedpłaty, a już wkrótce ekskluzywna rzecz będzie gotowa.

Dzięki metodzie druku UV atramenty natychmiast utwardzają, obrazy pozostają wyraźne, a kolory pozostają nasycone przez długi czas. Nadruki nie kruszą się, nie płowieją i nie blakną, dzięki czemu z prezentu będą korzystać przez długi czas i z przyjemnością.

Aby złożyć zamówienie, potrzebujesz trochę czasu i dostępu do Internetu. Sposób płatności i dostawy wybiera klient. Kupując na minimalną kwotę wskazaną przez stronę, wysyłamy towar na koszt firmy do dowolnego zakątka Polski.

Okazać miłość i szacunek jest prosto: daj praktyczną rzecz z oryginalnymi zdjęciami ze sklepu internetowego PrintSalon.

WięcejMniej