Plecaki-torby

Plecak wykonany w formie worka jest praktycznym i oryginalnym dodatkiem, dzięki któremu wygodnie jest robić zakupy, chodzić na spacery, treningi, a nawet mini-wycieczki. Sklep internetowy PrintSalon prezentuje torby wykonane z białej gabardyny i ozdobione jaskrawymi nadrukami z różnych obszarów tematycznych. Do naniesienia zdjęć i napisów stosuje się druk sublimacyjny. Akcesoria wyróżniają się wysoką jakością, trwałością i praktycznością. Plecak-worek z nadrukiem to świetny sposób, aby czuć się komfortowo i pewnie w każdej sytuacji!

 

Wygodne, lekkie i praktyczne torby-plecaki z oryginalnymi nadrukami

Kiedy musisz wziąć ze sobą niewielką ilość rzeczy i jednocześnie zostawić ręce wolne, praktyczne torby-plecaki przychodzą na pomoc nowoczesnej osobie. Są po prostu niezastąpione dla podróżnych.

Ponadto sklep internetowy PrintSalon oferuje szeroką gamę różnych nadruków, dzięki którym można łatwo nadać zwykłym rzeczom niepowtarzalny styl. Strona zawiera produkty z logo klubów piłkarskich, zdjęcia różnych sportów, popularnych osobistości, bohaterów kreskówek i tak dalej. Przy tym każdy może nie tylko odebrać gotowy produkt z katalogu, ale także edytować dostępne opcje według własnego uznania lub stworzyć projekt całkowicie własnymi rękami.

W specjalnej sekcji «Kreator», po prostych wskazówkach, łatwo jest udekorować plecak własnym obrazem. W takim przypadku nie ograniczaj się do jednego produktu. W końcu istnieje wiele przydatnych rzeczy w katalogu. Z nich możesz zbierać oryginalne i stylowe zestawy do swojego gustu. Na przykład stylowa torba, bluza, koszulka, czapka i pokrowiec na smartfon z tym samym obrazem. Co więcej, przy składaniu zamówienia kupujący niezależnie określa rozmiar i lokalizację obrazu.

Jakość i trwałość plecaków-toreb z nadrukami

Dla druku obrazów na osnowie tkaniny wykorzystuje się najnowocześniejszy sprzęt, wysokiej jakości materiały i technologie drukowania.

Plecaki-torby wykonane są z gabardyny - mocnego, odpornego na zużycie i zagniecenia materiału, idealnego do druku sublimacyjnego. Otrzymany nadruk nie wypala się pod wpływem światła słonecznego, nie pęka i nie złuszcza się z powierzchni podczas prania. Przestrzeganie elementarnych zasad dbałości o rzeczy z nadrukiem, pozwala zmaksymalizować ich żywotność:

  • ręczne lub delikatne pranie w temperaturze nieprzekraczającej 30 stopni;
  • suszenie w warunkach naturalnych bez użycia wirowania bębnowego;
  • używanie agresywnych detergentów i wybielaczy jest zabronione.

Zgodnie z tymi zaleceniami kupujący będzie w stanie utrzymać nowe ubrania w czystości i przez długi czas cieszyć się  ją atrakcyjnością.

Zalety zamówienia w sklepie PrintSalon

Gdzie jeszcze znajdzie się oferta kilku tysięcy stylowych nadruków dla popularnych produktów, tym bardziej możliwość zakupu rzeczy o własnym projekcie? Wysoka jakość, atrakcyjny system zniżek, dogodne metody płatności i dostawy towarów to główne zalety sklepu. Adresat otrzyma zamówienie najszybciej jak to możliwe w dowolnej miejscowości w Polsce.

Zapomnij o niewygodnych, niepewnych i identycznych paczkach, które trzeba trzymać w rękach! Zamów stylowe plecaki-torby w sklepie PrintSalon - pokaż swoją indywidualność i oryginalność!

WięcejMniej