Podkładki pod mysz imiona

 

Podkładki pod mysz ze swoim sekretem

Dziś gumowa podkładka pod mysz nie jest tak bardzo niezbędna podczas pracy ze sprzętem komputerowym, jak element wystroju biura. Nowoczesne urządzenia peryferyjne nie potrzebują specjalnej powierzchni, jak potrzebowały tego gadżety poprzednich generacji. Ale to nie jest powód do odmowy przyjęcia specjalnej podkładki. Przeciwnie, dlaczego nie kupić jaskrawego niezwykłego akcesorium z tych, które oferuje sklep internetowy PrintSalon. Pomoże udekorować wnętrze, urozmaicić przestrzeń biurową i zindywidualizować miejsce pracy każdego pracownika.

Przede wszystkim zalecamy zwrócenie uwagi na imienne egzemplarze. Każdy nadruk przedstawia imię męskie lub żeńskie, wraz ze stylizowanym zdjęciem lub zabawnym napisem. Takie modele będą bardzo dobrym prezentem dla pracowników. Możesz wybrać indywidualne opcje dla każdego kolegi lub złożyć indywidualne zamówienie na drukowanie akcesoriów o tych imionach, których nie znaleziono w katalogu. Napis można łatwo załadować za pomocą zakładki „Kreator”.

5 powodów, dla których warto kupić gumowe podkładki pod mysz w sklepie internetowym PrintSalon

Nasza oferta zainteresuje przede wszystkim biura i odbiorców hurtowych, ponieważ sprawi, że Twoje zamówienie będzie szczególnie opłacalne i zapewni niską cenę za każdą jednostkę produktu. Przy produkcji kilku egzemplarzy o tym samym nadruku udzielimy rabatu. A gotowe produkty wyślemy  na dowolny podany adres w Polsce.

Ponadto dla firm prywatnych i przedsiębiorstw jesteśmy gotowi:

  • ułóżyć indywidualny układ obrazu zgodnie z własnymi życzeniami;
  • połączyć logo firmy z nadrukiem z imieniem, aby uzyskać ekskluzywną podkładkę pod mysz zaprojektowaną specjalnie dla Twojego biura;
  • umieścić reklamę firmy na produkcie lub akcesoriach;
  • wykonać nadruk w korporacyjnych kolorach;
  • wydrukować dowolną liczbę kopii i wykonać partię towaru w terminie uzgodnionym z klientem.

Oprócz gumowych produktów dla myszy, reklamowych i imiennych szkiców można umieszczać na ceramicznych kubkach, plecakach, dekoracyjnych naklejkach itp. Wszystkie pamiątki są doskonałej jakości, będą służyć Tobie i Twoim kolegom przez długi czas i z korzyścią.

Jakościowy nadruk służy długo

Gumowa podstawa podkładki jest doskonałym materiałem do umieszczania obrazów za pomocą folii wrażliwej na temperaturę. Obraz przekształcony w ten sposób jest bardzo trwały, nie boi się wpływów mechanicznych i chemicznych. Można go moczyć, pozostawić na słońcu, umyć miękkimi gąbkami z płynnymi środkami czyszczącymi. Wydruk nie traci jaskrawości kolorów i pozostaje niezmieniony po kilku latach eksploatacji.

Zrobimy zamówienie o dowolnej złożoności w najkrótszym czasie i wyślemy je nawet do najbardziej odległego regionu Polski.

Wybierz imienne podkładki pod mysz od PrintSalon, ponieważ reputacja biura, a także udane wnętrze, powstają z drobnych rzeczy, a indywidualne podejście jest kluczem do prawdziwego sukcesu w biznesie.

WięcejMniej