Podkładki pod mysz zawodowe

 

Ekskluzywne podkładki pod mysz do domu i biura

Trudno sobie wyobrazić, jak obyć się bez podkładki pod mysz podczas pracy przy komputerze. To proste, ale niezastąpione akcesorium pozwala nie rozpraszać się podczas gry, zwiększa wydajność i chroni dłonie przed zmęczeniem. Wybierając podkładkę pod mysz, nabywcy zwracają uwagę nie tylko na jej jakość i cenę, ale także na atrakcyjny wygląd. Aby kupić oryginalne akcesorium do domu lub biura, dla siebie lub na prezent dla kierownika, nie musisz tracić czasu na chodzenie po sklepach: oglądaj katalog PrintSalon i wybieraj produkt z nadrukiem na każdy gust.

W asortymencie są podkładki o grubości 3 mm wykonane z gumy, które ściśle przylegają do powierzchni stołu. Ich pokrycie z tkaniny pozwala na płynne przesuwanie myszy, więc nie będziesz czuł się dyskomfortu nawet podczas długotrwałego korzystania z komputera. Produkty są niedrogie, nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów, ale główną zaletą są niepowtarzalne nadruki na różne tematy. Na śnieżnobiałym tle wyraźnie wyróżniają się wizerunki zwierząt, samochodów, znaki zodiaku, symbole państwowe, nazwy zawodów, miast i inne fajne obrazki.

Szeroka różnorodność produktów pozwoli Ci łatwo wybrać akcesorium z obrazkiem lub napisem według własnego gustu, a jeśli asortyment Ci nie odpowiada, możesz zaproponować własny design. Druk jest wykonany certyfikowanymi atramentami na profesjonalnym sprzęcie, dlatego nadruki nie będą się ścierały, zmywały i nie powodowały podrażnień na skórze.

Różne specjalności w unikalnych nadrukach na akcesoriach

Firma PrintSalon specjalizuje się w indywidualnym druku nadruków i od wielu lat cieszy klientów wysokiej jakości produktami z oryginalnymi nadrukami. Projektanci uwzględniają zainteresowania każdego klienta, dążą do realizacji kreatywnego pomysłu o dowolnej złożoności. U nas można zamówić modne T-shirty, czapki z daszkiem, koszulki bez rękawów, spodnie, bluzy dla dorosłych i dzieci, plecaki, kubki termiczne i inne praktyczne rzeczy.

Świetnym prezentem dla każdego specjalisty będą podkładki pod mysz z działu „Zawodowe”. Na stronie są produkty, które można dać inżynierowi, prawnikowi, lekarzowi, fotografowi, blogerowi i kucharzowi. Tutaj są prezenty dla policjanta, nauczyciela, pracownika biurowego, trenera oraz przedstawicieli innych dziedzin działalności.

Spodobało Ci się kilka podkładek pod mysz lub zdecydowałeś się kupić akcesoria dla całego biura, klasy, audytorium? Wybierz ile potrzebujesz, ponieważ przy zamówieniu powyżej 2 produktów udzielane są rabaty. 

Chcesz zamówić ekskluzywne akcesorium? Stwórz go makietę w aplikacji Kreator, dokonaj przedpłaty, a wkrótce podkładka pod mysz z Twoim projektem będzie gotowa.

Zalety zakupu na stronie PrintSalon:

  • duży wybór produktów i niepowtarzalnych nadruków;
  • całodobowy dostęp;
  • indywidualne podejście;
  • wysyłka do wszystkich regionów Polski;
  • elastyczny system rabatów, przystępne ceny.

Składaj zamówienie już teraz, a za kilka dni Twoja ręka z myszką będzie gładko przesuwała się na zupełnie nowej, pięknej podkładce pod mysz z nadrukiem.

 
WięcejMniej