Podkładki pod mysz zwierzęta

 

Podkładki pod mysz z nadrukami z serii "Zwierzęta"

Wszyscy ludzie używają komputerów. Nie każdy jednak wie, że podkładki pod mysz to nie tylko akcesoria, ale funkcjonalny element działania urządzenia elektronicznego. Zapewniają sterowanie myszą, zwiększają obszar skanowanej powierzchni. Mówiąc wprost, podkładki pod mysz umożliwiają działanie myszy w miejscu, w którym w innym przypadku po prostu zamarzłaby bez ruchu. Nie ma znaczenia, jakie urządzenie wolisz, optyczne czy laserowe, ci „leżący asystenci” nadal będą Ci przydatne.

Wysokiej jakości druk na akcesoriach

Sklep internetowy PrintSalon produkuje nie tylko ubrania, ale także akcesoria z własnym nadrukiem. Kupić na zamówienie podkładki pod mysz od PrintSalon można tylko w kilku przypadkach:

  • jeśli chcesz uzyskać towary wysokiej jakości w okazyjnej cenie. Firma stale prowadzi wyprzedaże i rabaty;
  • jeśli chcesz zrobić przydatny prezent przyjacielowi lub współpracownikom. Podkładka pod mysz z oryginalnym nadrukiem pomoże wyposażyć każde miejsce pracy w Twoim biurze, czyniąc je bardziej przytulnym. Akcesoria do myszy są często kupowane jako prezenty na imprezy firmowe, święta zawodowe lub jako upominki reklamowe;
  • jeśli lubisz otaczać się niezwykłymi rzeczami. Autorski nadruk sprawi, że gumowa osłona od PrintSalon będzie wyjątkowa. Druk sublimacyjny tworzy trwałe, pełnokolorowe obrazy. Napis lub zdjęcie nie ścierają się, nie blakną i nie tracą swojego wyglądu z upływem czasu.

Zaleca się okresowe czyszczenie podkładek z kurzu i dezynfekcję. Te produkty łatwo się myją w wodzie z mydłem, są odporne na wilgoć i szybko wysychają. Gumowa podstawa pozwala myszy idealnie ślizgać się po każdej powierzchni.

W sklepie można wykonać na zamówienie nadruki dwóch typów:

  • według indywidualnego układu. W tym celu prześlij swoje propozycje przez aplikację „Kreator”, dokonaj przedpłaty i otrzymaj gotowe produkty z wyjątkowymi nadrukami;
  • według gotowych szkiców z katalogu.

Dział zdjęć o przyrodzie to duża kolekcja zawierająca zwierzęta, ptaki, ryby, owady i gady, w szczególności węże. Tutaj są wiele przedstawicieli fauny. Jest wilk i lew, żyrafa i pingwin, kot i pies. Drapieżne i domowe, wszystkie te zwierzęta znajdują się na stronach katalogu firmy, żeby stać się ozdobą akcesoriów komputerowych.

Darmowa dostawa

Kupić pamiątki z nadrukami można szybko i korzystnie w sklepie internetowym PrintSalon. Przy zamówieniu powyżej 150 zł i ze 100% przedpłatą czeka Cię przesyłka na terenie Polski na koszt firmy.

Zawsze mamy nowe promocje i rabaty sezonowe na różne grupy towarów. Aby być na bieżąco z nowościami, zapisz się do newslettera.

Czy chcesz kupić podkładki pod mysz z nadrukami w świetnej cenie? Skontaktuj się ze sklepem internetowym PrintSalon. Nasi klienci cenią jakość.

 
WięcejMniej