Poduszki patriotyczne

 

Oryginalne poduszki z symbolami narodowymi

Oryginalne satynowe poduszki o wymiarach 35 na 35 cm przyciągają uwagę odwiedzających sklep internetowy PrintSalon. Produkty ozdobione jaskrawym patriotycznym nadrukiem w postaci haftu lub pięknego ornamentu zamieniają się w stylowy akcesorium, który będzie cieszyć oko eleganckim i schludnym wyglądem w sypialni, salonie na kanapie lub w samochodzie. Pięknie zaprojektowany obraz z aktualną frazą opowie gościom o drżącym uczuciu miłości do ojczyzny. Niech Polska zawsze będzie z tobą nie tylko w sercu, ale także na poduszce!

W PrintSalon możesz wybrać obrazy na każdy gust. Możesz także złożyć wniosek o nadruk według własnego szkicu, oryginalnego napisu lub zdjęcia. Aby to zrobić, użyj aplikacji „Kreator”. Dzięki niemu możesz sam wybrać skalę i lokalizację przyszłego rysunku, kolor i rozmiar podstawy. Ta usługa rozszerzyła możliwości klientów. Teraz możesz dać indywidualnie zaprojektowane poduszki swoim znajomym i krewnym na każde świętowanie!

W katalogu są przedstawione męskie, żeńskie i dziecięce produkty. Wyobraź sobie, jak oryginalne byłoby dla całej rodziny posiadanie rzeczy z jednakowymi obrazami. Unikalny projekt zgodny z Twoim szkicem na T-shircie, koszulce bez rękawów, bluzie z kapturem lub czapce z daszkiem będzie wyglądał bardzo fajnie!

Najlepsze ceny produktów wysokiej jakości

W sklepie internetowym PrintSalon znajdziesz produkty wysokiej jakości z jaskrawymi i mocnymi nadrukami. Współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami podstaw i używamy certyfikowanych materiałów eksploatacyjnych.

Śledź wiadomości i aktualizacje na stronie, uczestnicz w różnych promocjach i wyprzedażach, gdzie możesz dużo zaoszczędzić. Na przykład, jeśli kupisz kilka produktów z jednakowym nadrukiem, otrzymasz rabat hurtowy.

Przystępne ceny, realizacja zamówień w krótkim czasie, wykwalifikowana pomoc menedżerów, dostawa do dowolnego miasta w Polsce - to wszystko chodzi o PrintSalon.

WięcejMniej