Poduszki sezony

 

Poduszki dekoracyjne: i pięknie i wygodnie

Doświadczeni projektanci wiedzą, że bez względu na to, ile uwagi i wysiłku poświęcono na stworzenie holistycznego wnętrza, główny nastrój w pokoju wciąż określają szczegóły. Podkreślają kolory, odwracają uwagę i harmonizują przestrzeń.

Ponadto akcesoria są łatwiejsze do aktualizacji, gdy dusza chce się zmian. Tak więc, jeśli nagle zechcesz zrobić remont, tapetować i wyrzucać meble po prostu dlatego, że pogoda nie jest dobra lub dość masz starego, nie spiesz się. Najpierw spróbuj kupić nowe zasłony, naczynia, zegary ścienne. Lub zamówić ciekawe poduszki dekoracyjne.

Poduszka z nadrukiem - świeży akcent we wnętrzu

Dziś możesz wymyślić satynowe poduszki z dowolnym projektem. Tak, aby idealnie harmonizowały z wnętrzem sypialni, salonu lub pokoju dziecinnego. Sklep internetowy PrintSalon specjalizuje się w produkcji nadruków. Jako materiał do twórczości serwujemy nie tylko ubrania dla mężczyzn, kobiet i dzieci, ale także akcesoria.

Teraz możesz wybierać pasujące rzeczy i nie zadowalać się tym, co oferują sklepy z gotowymi produktami. Elementy wewnętrzne są wykonywane na zamówienie szybko i ściśle według życzeń klienta.

Gdzie używać satynowych poduszek z dekoracyjnymi nadrukami:

  • w salonie, w ulubionym fotelu i na kanapie, z której wygodnie jest oglądać telewizję z całą rodziną;
  • w sypialni - aby położyć się i zrelaksować z maksymalnym komfortem;
  • w pokoju dziecinnym - aby rysunki tematyczne dla dzieci uczyniły atmosferę jeszcze bardziej zabawną i entuzjastyczną;
  • na daczy - aby dodać trochę komfortu do wiejskiego stylu;
  • w grupie przedszkolnej - aby podczas zabaw można było wyluzować;
  • w samochodzie - aby zwiększyć wygodę.

Poduszki są wypełnione hipoalergicznym syntetycznym sinteponem. Produkty nie powodują podrażnień, mogą je stosować zarówno dorośli, jak i dzieci. Biała satynowa poszewka na poduszkę jest ozdobiona kolorowym nadrukiem zgodnie z twoją aplikacją.

Każdy sezon na akcesoriach od PrintSalon

Każde zdjęcie z katalogu PrintSalon można nadrukować na poduszkach. Wybierając fabułę, zalecamy orientować według swoego gustu i szczegółach wnętrza, dla których przeznaczony jest przyszły produkt. Opcje dla dzieci najlepiej wykonać z ulubionymi postaciami z bajek, uroczymi zwierzętami i jaskrawymi ilustracjami na temat pór roku.

Fanom kombinacji monochromatycznych dopasują obrazy z napisem czarną czcionką na białej satynie. Różne opcje są przedstawione w katalogu sklepu, ale bardziej wyraziste, wielokolorowe zdjęcia są bardziej popularne.

Więc zima częściej kojarzy się z Nowym Rokiem i świętami Bożego Narodzenia. Charakteryzuje się wyrafinowanymi, ale zimnymi kolorami, które tworzą wizualne poczucie chłodu.

Palmy, upał, lody - wszystko to łatwo rozpoznawalne motywy lata. Taki obraz jakby ogrzewa przypominając wakacje nad morzem. Lub spodobał Ci się rysunek z uroczymi ptakami, które niby ożywają i zdejmują z kwitnącej gałęzi na słońce, ciesząc się, że nadeszła wiosna. Kolekcja ma unikalne zdjęcia poświęcone naturze i zmianie pór roku. Niech poduszka z wielokolorowym parasolem i kroplami deszczu powie, że jesień jest u progu. To nie zepsuje niczyjego nastroju. Przeciwnie, doda pewnej intrygi do ogólnego wyglądu Twojego pokoju.

Nasza strona ma swoją własną atrakcję. Za pomocą specjalnej aplikacji „Kreator” możesz pobrać własne szkice do przygotowania indywidualnego projektu. Wygodny nawet dla początkującego funkcjonał i przejrzysty interfejs pozwala niezależnie wykonać układ nadruku na poduszce, a także na dowolnym produkcie prezentowanym w sklepie internetowym.

Rozsądna cena za ekskluzywne produkty, wysoka jakość i gwarancja niezawodności nadruków są dość ważnymi argumentami przy zakupie. Dla hurtowych kupujących firma zapewnia rabaty. A nawet jest możliwa darmowa dostawa w Polsce, jeśli planujesz kupić poduszki na kwotę ponad 150 zł.

Dzięki PrintSalon Twój dom stanie się jeszcze bardziej komfortowy. Tylko nie zapominaj kupić satynowe rzeczy z nadrukami o naturze dla maksymalnego relaksu.

WięcejMniej