Poduszki zwierzęta

 

Poduszki z obrazami zwierząt - oryginalny detal wnętrza

Kiedy mieszkanie staje się niezbyt wygodne, istnieje pragnienie zmienić i przestawić wszystko. Wygląda na to, że wszystko wokół stało się nudne: tapety, meble, zasłony. Oczywiście możesz rozpocząć wielki remont, choć najczęściej wystarczy trochę odświeżyć zwykłą atmosferę. Na przykład kupić duży wazon lub puf. Odpowiednie będą również dekoracyjne poduszki. Mogą mieć różne rozmiary, kształty i kolory, z falbanami i frędzlami, ale najlepiej - z ciekawym nadrukiem.

Sklep internetowy PrintSalon oferuje szeroki wybór produktów z nadrukami. Tutaj otrzymasz nie tylko produkt wysokiej jakości, ale będziesz mógł również zamówić produkt z obrazem własnego projektu. Oferujemy kupić wspaniałą dekoracyjną poduszkę z satynową poszewką o wymiarach 35 na 35 cm z wypełnieniem z sinteteponu.

Jak wybrać interesujący nadruk?

Pokój zmieni się natychmiast, jeśli położysz na kanapę lub krzesło kilka miniaturowych poduszek z nadrukiem zwierząt. W zależności od pokoju na nich mogą być przedstawione tygrysy, wilki, sowy, papugi o jaskrawym upierzeniu, wszelkiego rodzaju zwierzęta futerkowe.

Jak stworzyć ekskluzywny nadruk na stronie PrintSalon?

  • W katalogach znajdują się gotowe opcje obrazów, które można uzupełnić wszelkiego rodzaju clipartami lub literami.
  • Możesz znaleźć fajną ilustrację w swoich osobistych archiwach, załadować ją na stronę internetową i umieścić na układzie poduszki dekoracyjnej.
  • Zrób zdjęcie swojego zwierzaka i użyj go jako szkic do przyszłego nadruku.

Obraz można łatwo uzupełnić dowolną frazą. Aby to zrobić, użyj aplikacji „Kreator”. Możesz kupić nasze produkty w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i w innych miejscowościach kraju bez wychodzenia z domu.

PrintSalon - doskonała jakość w najlepszej cenie

Pomimo przystępnych cen PrintSalon oferuje produkty tylko wysokiej jakości. Wszystkie poduszki są dobrze szyte, miękkie i wygodne w użyciu. Do nadruków używamy tylko certyfikowanych atramentów, które nie zawierają szkodliwych substancji. Produkty dekoracyjne będą służyć kilka lat, ponieważ obraz nie blaknie na słońcu. Nadruki zwierząt będą świetnie wyglądać w Twoim pokoju!

Przed złożeniem zamówienia dokładnie przejrzyj strony katalogu. Może być również będziesz potrzebować kubku, bluzy lub innego przedmiotu o podobnym projekcie. Z nami jest korzystnie zaopatrywać się w prezenty, ponieważ dla nabywców hurtowych istnieją przyjemne rabaty.

PrintSalon - cudowne poduszki z jaskrawymi i wytrzymałymi nadrukami w przystępniej cenie!

WięcejMniej