Śliniaki

Śliniaczek to niemal niezastąpiony dodatek dla niemowląt, który pozwala chronić ubrania dziecka przed niepożądanym zanieczyszczeniem podczas karmienia. Sklep internetowy PrintSalon prezentuje oryginalne produkty dla dzieci z nadrukami, wykonane z dwuwarstwowej tkaniny z zapięciem w postaci nitów. Obrazy i napisy są nanoszone metodą druku sublimacyjnego przy użyciu certyfikowanych materiałów przyjaznych dla środowiska, które są całkowicie bezpieczne nawet dla niemowląt. Śliniaczek z nadrukiem to wybór dokładnych i stylowych dzieci oraz ich zaawansowanych rodziców.

 

Stylowe śliniaki z nadrukami - kształtowanie dobrego gustu od niemowlęctwa

Dzieci - kontynuacja rodziców. Jeśli mama i tata trzymają się określonego stylu w ubraniach, wolą jaskrawe i nietypowe rzeczy, z pewnością spróbują ubrać swoje dzieci w ten sam sposób.

Stałym atrybutem garderoby każdego dziecka jest śliniaczek. To akcesorium zdobi pierś najmłodszych miłośników mody, niezależnie od tego, co jest pod nim noszone. PrintSalon oferuje asortyment śliniaków z najrozmaitszymi nadrukami. Z ich pomocą dziecko stanie się fanem piłki nożnej, pokaże światu swoje imię, wiek, płeć i tak dalej.

Najbardziej stylowi i oryginalni rodzice zbierają całe zestawy rodzinne. Ponieważ w naszym sklepie internetowym możesz zamówić dowolny produkt z atrakcyjnym obrazem, na przykład: T-shirt, czapkę lub poduszkę. Nanoszając podobny nadruk na śliniaczku lub body, twoje dziecko będzie z Tobą w tym samym temacie i możesz otrzymać zniżkę przy zamawianiu dwóch lub więcej rzeczy z jednakowym wzorem.

Jeśli masz własne pomysły na temat tego, co powinno być przedstawione na śliniaczku Twojego dziecka, lub po prostu chcesz przejawić swoje zdolności projektowe i stworzyć unikalny obraz, sklep internetowy PrintSalon oferuje tę możliwość. Dla najbardziej wymagających i oryginalnych nabywców znajduje się specjalna sekcja na stronie - „Kreator”.

Wystarczy kilka kliknięć myszą komputerową, aby stworzyć fajny i stylowy śliniak, który spodoba się dziecku i podkreśli oryginalność rodziców. Wszystko, czego potrzebujesz, to załadować własny szkic na stronę, wybrać jego rozmiar i pozycję na bazie.

Jaskrawy, kolorowy i trwały nadruk

Procedura przenoszenia wzoru na na bazę odbywa się przy użyciu innowacyjnego nowoczesnego sprzętu. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych, a także drukowanie sublimacyjne pozwala uzyskać kolorowe obrazy, które zachowują swoją atrakcyjność nawet w wyniku wielokrotnego prania, co jest niezwykle aktualnie dla śliniaków dziecięcych. Taki wydruk nie odkleja się od bazy i nie pęka, więc przez długi czas spodoba się jego właścicielom.

Nadruki są nakładane na wysokiej jakości dwuwarstwową bazę składającą się z poliestru. Wszystkie materiały użyte do stworzenia produktów są nietoksyczne, hipoalergiczne i całkowicie bezpieczne dla dzieci.

Cechy zamówienia w sklepie internetowym PrintSalon

Sklep internetowy PrintSalon jest uwielbiany i popularny wśród klientów w całej Polsce, ponieważ najszerszy asortyment i pierwszorzędna obsługa mogą zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Istnieje ogromny wybór gotowych obrazów do druku, a ponadto istnieje możliwość zakupu ekskluzywnego produktu z własnym wzorem. Pierwszorzędna jakość, kuszący system lojalnościowy, wygodne metody płatności i dostawy to główne zalety PrintSalon.

Współpraca z popularnymi systemami płatności pozwala sprawić, aby proces płatności był jak najbardziej komfortowy dla kupujących. Dostawa jest realizowana we wszystkich regionach Polski przez wiodące usługi pocztowe kraju.

Załączaj dzieci do piękna od niemowlęctwa! Wybierz stylowy nadruk lub zamów własny do druku na śliniaczkach lub innych produktach. Firma PrintSalon jest gotowa do realizacji każdego twoego zamówienia!

WięcejMniej