Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
Wybierz temat nadruku:
 

Czapki Snapback

Snapback z nietypowym nadrukiem jest bardzo popularnym nakryciem głowy nie tylko dla mężczyzn, ale także dla dziewczyn. Takie czapki z daszkiem są dziś szeroko stosowane w subkulturze młodzieżowej hip-hopu i zespołach w stylu „ulicznym”. Aby akcentować na swojej pasji, skorzystaj z usług naniesienia obrazów od PrintSalon. W sklepie internetowym kupowanie różnego rodzaju produktów z niezwykłymi napisami i zdjęciami jest znacznie prostsze i bardziej opłacalne.

 

Imienne czapki snapback - element «garderoby młodzieżowej»

Obowiązkowym elementem garderoby każdego hip-hoppera jest czapka z daszkiem. Niemożliwe jest wyobrazić sobie «zaawansowanego imprezowicza» bez oryginalnej czapki, która stała się prawdziwą wizytówką społeczności hip-hopowej. Jednym z najpopularniejszych wariantów nakrycia głowy w stylu «ulicznym» są strome snapback z nadrukiem. Ta czapka z prostym daszkiem i troche obniżonym tyłem głowy pomoże ci zidentyfikować twoją przynależność do młodzieżowiej hip-hopowiej subkultury. Taki produkty mogą być zarówno jak męskimi, tak i damskimi akcesoriami.

Przez stronę sklepu internetowego PrintSalon można kupić snapback w dowolnym mieście w Polsce online. Do wyboru produktów i zamawiania wystarczy użycie komputera lub komunikacji mobilnej.

Nie tylko produkty seryjne, ale również ekskluzywne

Oryginalne snepbek mają kolorowe nadruki wykonane przy użyciu nowoczesnej technologii termotransferowej obrazów na tkaninie. Zdjęcia i napisy proponowane do druku są podzielone na kategorie. Po wybraniu interesującego Cię tematu możesz zobaczyć kolekcję obrazów oferowanych w tej sekcji do drukowania. Wybór nadruków nie ogranicza się tym. W sekcji «Kreator» nietrudno przetestować swoje zdolności projektowe, stworząc wydruk autorski do aplikowania na czapce lub innych towarach, których potrzebujesz ze sklepu. Jednocześnie cena snapbacków z nadrukiem, wyprodukowanych na indywidualne zamówienie, praktycznie nie odbiega od kosztów zwykłej produkcji seryjnej. Dekorując rzeczy ekskluzywnymi obrazami, stworzysz nowy oryginalny nadruk i podkreślisz swoją indywidualność.

Sekcja «Opinie» - ocena pracy sklepu internetowego PrintSalon

Sprzedaż snapbacków pod zamówienie na stronie sklepu internetowego PrintSalon to kompletny zestaw wszystkich niezbędnych usług, w tym dostawy. Wykorzystując pocztę do logistyki, udostępniliśmy towar klientom z dowolnego regionu Polski. Ponadto strona regularnie oferuje różne promocje, które przyczyniają się do dodatkowego obniżenia cen sprzedaży.

Kupując kilka przedmiotów jednocześnie, otrzymujesz rabat hurtowy. Oferujemy naszym klientom najbardziej dogodne formy płatności i gwarantujemy 100% jakość naszych produktów. W dziale «Opinie» można zapoznać się z oceną pracy sklepu PrintSalon, który został wydany przez klientów z całej Polski.

Kup w sklepie internetowym PrintSalon i ciesz się jakością oryginalnych rzeczy!

WięcejMniej