Torby imiona

 

Pomyśl o przyszłości - wybieraj ekologiczne materiały zamiast plastiku

Każdego lata ekolodzy organizują ważne wydarzenie pod nazwą „Dzień bez opakowań foliowych”. Jego celem jest zwrócenie uwagi jak największej liczby osób na problem zanieczyszczenia planety odpadami z polietylenu i innych materiałów syntetycznych, które są używane w dużych ilościach przez ludzi, ale są bardzo trudne do utylizacji.

Czy wiesz, że reklamówka, w której przywiozłeś kilogram jabłek z supermarketu, będzie rozkładać się w ziemi lub pędzić po oceanie przez co najmniej kolejne 100 lat? Jabłka były spożywane od dawna, dzieci, które je lubiły, dorastały, przeżyły życie, zestarzały się i umarły, supermarket został zamknięty, miasto przemianowano, kraj przestał istnieć w wyniku rewolucji, które wstrząsnęły społeczeństwo postinformacyjne, nawet klimat się zmienił. A reklamówka, którą zaoferował ci uprzejmy kasjer, wciąż pływa gdzieś w wodach oceanów. Nawiasem mówiąc, w tym czasie spowodowała śmierć kilku żółwi, wielorybów i fok.

Historia jest wymyślona, ale może stać się rzeczywistością, jeśli ludzkość nie zmniejszy znacząco zużycia plastikowych toreb, naczyń i innych przedmiotów, które szybko zanieczyszczają przestrzeń życiową.

Torby ekologiczne - pierwszy krok do czystej planety

Najprostszym sposobem na rozpoczęcie jest kupowanie torby z tkaniny, dzięki czemu przy następnej wizycie do sklepu będziesz mieć miejsce na zakupy. Aby zamówić taką w skliepie PrintSalon, istnieje kilka powodów:

  • będziesz w trendzie, ponieważ zakupy za pomocą eco-toreb wielokrotnego użytku stały się bardzo modne na całym świecie, a tendencja jest już wspierana w Polsce. Styliści podkreślają, że takie akcesoria z nadrukami są z powodzeniem łączone z jaskrawymi tenisówkami i dżinsowymi ubraniami, które są dziś bardzo popularne;
  • są niezawodne, pojemne i wygodne. W takiej torbie zmieści się bardziej, niż można unieść na raz, a po złożeniu zajmuje minimum miejsca i nie waży nic. Idealna opcja, którą łatwo ukryć w miniaturowych kobiecych kopertówkach i wyjmować, gdy zajdzie taka potrzeba;
  • produkty są szyte z materiałów przyjaznych dla środowiska, dobrze się myją, szybko schną i nie wymagają dodatkowej dbalości;
  • niska cena i uniwersalny styl sprawiły, że są bardzo popularne wśród użytkowników na całym świecie. Czas, abyś kupić jedną lub dwie;
  • torby zawsze wyróżniają się jaskrawym, niezwykłym projektem, który możesz wymyślić samodzielnie i dostosować do swojego nastroju.

Sklep internetowy PrintSalon zawsze stara się uzupełnić asortyment  aktualnymi akcesoriami, aby zaoferować klientom wszystko najbardziej zaawansowane. Eko-torby od dawna zajmują pozycje w katalogu firmy, a modele, które zdobią imienne nadruki, sa pożądane.

Torby ze swoim nastrojem

To śmieszne zdjęcia, na których zapisane jest twoje imię, zabawny napis, słynny mem. Taka rzecz koniecznie nadaje ton całemu obrazowi, tworzy atmosferę, pomaga przełączyć się w nieformalnym otoczeniu. Nie musisz robić zamówienie na drukowanie tylko na podstawie gotowych ofert na stronie PrintSalon. Dla każdego kupującego istnieje możliwość modelowania nadruku według własnego uznania. Szkice artystów tylko nadają kierunek twoich myśli, a następnie nieograniczone pole otwiera się na kreatywność i eksperymenty. Aby zrealizować swój pomysł, musisz pobrać gotowy szkic online za pośrednictwem zakładki „Kreator”, po określeniu nazwy produktu, liczby gotowych kopii i kolorów, które wybierzesz dla obrazu.

Wygodnie jest kupić jednocześnie kilka interesujących eko-toreb z imiennym napisem, dzięki czemu możesz zostawić jedną w samochodzie, drugą w plecaku, a trzecią w biurku. W takim przypadku będą zawsze pod ręką we właściwym czasie i nie będziesz musiał ponownie używać szkodliwych i niewygodnych reklamówek.

Wybieraj produkty przyjazne dla środowiska, na których wydrukowane jest twoje imię, rób zakupy z przyjemnością i popisuj się oryginalnymi nadrukami od PrintSalon za każdym razem, gdy robisz zakupy!

WięcejMniej