Torby sezony

 

Kupuj eko-torby - natura powie "dziękuję"

Era plastiku pokazała ludności planety, jakie konsekwencje mogą wynikać z nadmiernego użycia tworzyw sztucznych. Natura już dziś cierpi z powodu nieprzetworzonych śmieci bardziej niż moglibyśmy to sobie wyobrazić 20 lat temu.

Zmniejszenie zużycia plastiku w codziennym życiu jest co najmniej tym, co każdy z nas może zrobić, aby pomóc planecie. Oczywiście zmiana nawyków jest trudna, ale możesz zacząć od czegoś małego. Coraz częściej ludzie próbują odmówić użycie reklamówek i iść na zakupy z tekstylnymi torbami. Te urocze torebki z długimi rączkami zostały nazwane eko-torbami, ponieważ są wykonane z naturalnych materiałów, które szybko się rozkładają, co oznacza, że ​​pomagają zmniejszyć ilość śmieci na Ziemi.

Akcesoria z własnym nadrukiem dla miłośników ekologii

W sklepie internetowym PrintSalon pojawiła się seria nadruków o naturze, które świetnie wyglądają na produktach tekstylnych. Jedny taki obraz powie więcej o pięknie świata niż kilkanaście haseł. Szkice są gromadzone w katalogu w kategorii „Sezony”. Tutaj są wszystko, co lubisz w każdej z czterech pór roku:

  • kwiaty i bukiety w najbardziej niesamowitych kolorach, dobra pogoda, romans, miłość, jednym słowem - wiosna;
  • podróże morskie, wakacje, gorące żarty, mokre podkoszulki i wszystko, co pamiętamy każdego lata;
  • szkarłatne i ochrowe kolaże, dojrzałe warzywa, ogniste dynie, babie lato, które w rzeczywistości jest jesienią;
  • Boże Narodzenie, Święty Mikołaj, zwierzęta w zabawnych swetrach, gorąca herbata z piernikiem. Śnieżna zima i Nowy Rok z prezentami.

Te pory roku, podobnie jak samo życie, są pełne przyjemnych chwil, każde z których zanotowaliśmy. Teraz przyjemne wspomnienia można drukować na tkaninach i ozdobić nową eko-torbę.

Na życzenie klienta wykonamy nadruk na indywidualne zamówienie. Może masz fajny obraz, piękne zdjęcie krajobrazu, odpowiedni emblemat, swoją ulubioną frazę? Wszystko, co Cię zainspiruje, bawi, po prostu podoba, możemy z łatwością nadrukować na materiale.

Szkice i próbki cyfrowe rysunku można najwygodniej pobrać za pomocą zakładki "Kreator". Interfejs aplikacji pozwala zobaczyć, jak rysunek zostanie umieszczony w układzie, a nawet spróbować siebie jako projektanta akcesoriów, ponieważ tutaj możesz zmienić lokalizację, zmniejszyć obszar drukowania, edytować napis i wybrać różne kolory. W rezultacie otrzymujemy autorską torbę, którą stworzyłeś własnymi rękami dla siebie lub na prezent. Taki eko-produkty można dać wszystkim znajomym lub krewnym. Nawet jeśli jeden z nich ma już podobną rzecz, nigdy nie za dużo przydatnych toreb. Akcesoria te stają się modne i robią z nimi zakupy, niezależnie od pory roku.

Jeśli w torbie nosić żywność, prędzej czy później się zabrudzi. Ale produkty PrintSalon nie boją się prania, ponieważ obraz nie blaknie i nie złuszcza się nawet po kilku latach aktywnego użytkowania. Nie zaleca się jednak używania wybielających środków chemicznych, które mogą uszkodzić kolor lub teksturę tkaniny. Zamiast tego wypróbuj środki ludowe na szczególnie trudne miejsca.

Wybieraj eko-torby z nadrukami na stronie PrintSalon: korzystna cena, wysokiej jakości druk i śmieszne ilustracje sprawiają, że są najlepsze wśród konkurentów w całej Polsce!

WięcejMniej